€ 250.000,- k.k.
Deze woning is onder voorbehoud verkocht. Indien de woning onverhoopt niet definitief verkocht wordt, zullen we de bij ons geregistreerde geïnteresseerden direct benaderen. Indien u interesse heeft in deze woning vernemen wij dit gaarne van u, zodat wij dit in het verkoopdossier kunnen noteren en u kunnen benaderen mocht voornoemde situatie zich voordoen.
Keurig afgewerkte en ruime maisonnette woning met 3 slaapkamers gelegen op de 1e en 2e verdieping
Deze ruime maisonnette woning van liefst 96 m2 op de 1e en 2e verdieping is keurig afgewerkt, voorzien van 3 mooie ruime slaapkamers en maar liefst 3(!) balkons.
De woning is gelegen in een appartementencomplex dat bestaat uit 120 woningen. Het complex is gelegen tegenover het winkelcentrum ‘De Ridderhof’ en op loopafstand van het mooie en populaire recreatiegebied ‘Zegersloot’ waar je kunt genieten van verschillen faciliteiten. Nabij het complex vindt u voldoende openbaar vervoer mogelijkheden én diverse uitvalswegen richting de grote steden van de Randstad.
Graag geven wij je vooruitlopend op je vrijblijvende bezichtiging een idee van de indeling en afwerking.
Begane grond
Entree van het complex met voldoende (gratis) parkeergelegenheid. De centrale entree met de brievenbussen en het beltableau is voorzien van een elektrische schuifdeur en video-installatie. Vanuit de centrale hal heb je toegang tot de bergingsgangen, het trappenhuis en een tweetal liften. De inpandige berging van de woning bevindt zich in de bergingsgang (3,38m x 2,43m).
Slaapverdieping
Via de entree met meterkast kom je in de hal welke toegang geeft tot 2 ruime slaapkamers, de toiletruimte en de trap naar de woonverdieping. De toiletruimte beschikt over een vrijstaand toilet met fonteintje.
De slaapkamers zijn beide mooi ruim en voorzien van grote raampartijen met dubbele beglazing. De grote slaapkamer beschikt over een keurige laminaatvloer en een extra praktische wastafel. Vanuit de grote slaapkamer kan je het eerste balkon bereiken. Dit balkon is gelegen op het oosten waardoor je hier in de ochtend kan genieten van de opkomende zon. De kleinere slaapkamer daarnaast is perfect als kantoor, kastenkamer of kinderkamer. Op dit moment is daar de opstelplaats van de wasmachine te vinden.
Woonverdieping
Via de trap naar beneden kom je binnen in de woonkamer/eetkamer van de woning. Vanuit hier heb je toegang tot alle andere vertrekken van de het appartement.
De woonkamer is erg ruim en voorzien van een keurige pvc vloer. De wanden zijn licht uitgevoerd en in de woonkamer zit een praktische vaste kast. Vanuit de woonkamer kan je daarbij het tweede balkon bereiken. Ook dit balkon is gelegen op het oosten. Het eetgedeelte is aangrenzend aan de woonkamer en gelegen tussen de keuken en de woonkamer.
De gesloten keuken is geplaatst in 2010 en opgesteld in een rechte opstelling met bovenkasten. De keuken is voorzien van een kunststof werkblad met spoelbak en voorzien van de volgende inbouwapparatuur;
– 4-pits gasfornuis,
– afzuigkap,
– vaatwasser,
– koel-/vriescombinatie.
Ook kun je vanuit de keuken het derde balkon betreden. Dit balkon is gelegen op het westen en vanaf het begin van de middag tot laat in de avond is de zon hier te vinden.
Direct naast de keuken bevindt zich de derde slaapkamer. Ook weer erg ruim en voorzien van twee praktische vaste kasten. De slaapkamer heeft verder een neutrale afwerking met een prima laminaatvloer.
Tot slot de inpandige badkamer. De inpandige badkamer uit 2010 is keurig afgewerkt. In de badkamer is ook de boiler te vinden ten behoeve van het gebruik voor het warme water. Verder is er een ruime inloopdouche, wastafel in meubel en een tweede toilet te vinden.
Bijzonderheden:
– Zeer ruim appartement van circa 96 vierkante meter met 3 ruime slaapkamers
– Appartement volledig voorzien van dubbele beglazing
– Keuken en badkamer keurig afgewerkt
– Oplevering kan snel!
– Energielabel E
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. De servicekosten voor dit appartement bedragen circa € 180,- per maand en het voorschot stookkosten € 175,- per maand (2023). De stukken van de VVE liggen op ons kantoor ter inzage.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
- 96 m2
- 3
Kenmerken Aidaplein 133
Overdracht
Vraagprijs | € 250.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte | 96 m2 |
---|---|
Inhoud | 297 m3 |
Bouw
Soort | Maisonnette |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1972 |
Dak type | Plat dak |
Isolatievormen | Dubbelglas |
Energielabel | E |
Indeling
Aantal verdiepingen | 2 |
---|---|
Aantal kamers | 4 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Aidaplein 133
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
108.915
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
38%
20% NL
36%
20% NL
26%
20% NL