Ga naar inhoud

Te koop: appartement Frederik Hendrikstraat 28 2405 ES Alphen aan den Rijn

Drieman Alphen aan den Rijn
Neem contact met mij op

Verkocht

€ 210.000,- k.k.

Heeft u ook interesse in andere woningen die wij voor Woonforte verkopen? Geef uw gegevens dan aan ons door. Wij noteren uw gegevens op de speciale Woonforte interesselijst en houden u op de hoogte!

Ruim 4-kamerappartement met balkon op het zuiden gelegen op de 1e verdieping nabij het centrum van Alphen aan den Rijn

Dit appartement met een zonnig balkon op het zuiden is gelegen op eerste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex nabij het centrum. Vlakbij het complex zijn er diverse speelvoorzieningen en voor het complex tref je voldoende parkeergelegenheid (betaald/vergunningen). Dit complex ligt zeer centraal ten opzichte van het centrum, schoolvoorzieningen, sport/recreatiefaciliteiten, uitvalswegen en openbaar vervoerverbindingen.

Graag geven wij, vooruitlopend op een vrijblijvende bezichtiging, een idee van de indeling en afwerking:

Begane grond
Brievenbussen, trappenhuis naar de galerij waar je de entree van de woningen treft. De berging van dit appartement is 2,88 bij 1,73 en is gelegen onder de appartementen.

Eerste verdieping
Vanuit het trappenhuis loop je via de galerij naar de voordeur van de woning toe.

Via het tochtportaal bereik je de hal in het midden van de woning. Vanuit de hal heb je toegang tot de moderne meterkast (3 groepen), toiletruimte met staand toilet, badkamer, keuken, woonkamer en slaapkamer.

De lichte woonkamer is gelegen aan de achterzijde en beschikt over veel licht door de grote raampartij op het zuiden. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de grote ouderslaapkamer. Ook hier wederom veel licht en tevens toegang tot het balkon. Het balkon is gelegen op het zuiden, waardoor nagenoeg de gehele dag de zon heerlijk op je balkon staat. Vanuit de slaapkamer heb je ook nog toegang tot een grote praktische vaste kast.

Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de keuken met Bruynzeel keukenblok met bovenkasten. De keuken is voorzien van een grijs kunststof werkblad met spoelbak. In de keuken bevindt zich ook de C.V.-ketel (Intergas, 2012).

De inpandige badkamer is in dezelfde kleurstelling als de naastgelegen toiletruimte betegeld en beschikt over een ruime douchehoek, wastafel en opstelplaats van de wasmachine.

V.v.E.
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. Je betaalt circa € 177,11 per maand (2023) voor de woning en circa € 13,22 per maand (2023) voor de berging aan de V.v.E. voor het beheer en onderhoud van het appartementencomplex. Naar alle waarschijnlijkheid zullen in 2024 de bedragen verhoogd worden naar circa € 286,98 per maand voor de woning en circa € 21,42 per maand voor de berging wegens verduurzaming. Je betaalt éénmalig toetredingskosten om je bij de V.v.E. in te schrijven. Deze kosten bedragen € 102,85 (2023) en betaal je enkel bij in- en uittreding in de V.v.E. De stukken van de V.v.E. zijn in te zien via het Move dossier dat wordt aangemaakt bij een bezichtigingsafspraak.

Bijzonderheden:
– Dit is een voormalige huurwoning van woningcorporatie Woonforte.

– Daar waar vraagprijs staat vermeld dien je koopsom te lezen.

– Voor de overdracht is een vaste projectnotaris aangewezen te weten notariskantoor Kroes & Partners te Alphen aan den Rijn.

– Als je de woning koopt ga je akkoord met een zelfbewoningsverplichting en een verblijvingsbeding.
Het verblijvingsbeding houdt in dat je de woning voor minimaal 3 jaar in eigendom dient te houden. In de eerste 3 jaar blijf je er zelf wonen (of eerstegraads familie) en kun je de woning niet boetevrij verkopen.
De zelfbewoningsverplichting houdt in dat je de woning koopt om zelf te bewonen (of je koopt het voor een eerstegraads familielid). Bij doorverkoop ben je als eigenaar verplicht om de zelfbewoningsplicht op te leggen aan een opvolgende koper (kettingbeding). Alle toekomstige eigenaren dienen de woning dus zelf (of door eerstegraads familie) te laten bewonen. Dit is een oneindig kettingbeding.

– Huurders die hun huidige huurwoning achterlaten hebben voorrang ten opzichte van een ieder en verkrijgen € 5.000,= korting op de koopsom.

– Als er meerdere huurders van Woonforte zijn die de woning willen kopen bepaalt Woonforte in het belang van de woonruimteverdeling. De toewijzing is dan als volgt:
1. Huurders die een huurwoning leeg achterlaten in een verkoopcomplex.
2. Huurders die een eengezinshuurwoning van Woonforte leeg achterlaten.
3. Huurders die een huurappartement van Woonforte leeg achterlaten.
Bij meerdere kandidaten in één categorie telt de langste woonduur in de huurwoning die wordt achtergelaten.

– Woonforte behoudt altijd het recht om de woning te gunnen aan de meest geschikte kandidaat.

Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.

Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.

  • 68 m2
  • 3

Kenmerken Frederik Hendrikstraat 28

Overdracht

Vraagprijs€ 210.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte68 m2
Inhoud240 m3

Bouw

SoortPortiekflat
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1964
Dak typePlat dak
IsolatievormenGrotendeels dubbelglas
EnergielabelB

Indeling

Aantal verdiepingen1
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Frederik Hendrikstraat 28

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

108.915

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

41%

20% NL

33%

20% NL

26%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod